31 Mart 2015 Salı

Samsung Cert Tamiri Z3X DARKMED

Samsung Cert Generator DARKMED


 • Contact [email protected] 
 • Darkmed Electronic R&D 
 • Darkmed Tool 180 USD
 • Payment Skrill www.skrill.com

Tarkan

Author & Editor

DARKMED ELECTRONICS Special GSM Software Developer.Copyright © All Rights Reserved.iCloud Tool, IMEI Repair, Boot Repair, Repair Tools, Samsung Cert, Emmc Emcp Repair.

11 yorum:

 1. Öğrenecen demi seni uyanık seni
  https://www.youtube.com/watch?v=bsOFR66N5jQ

  YanıtlaSil
 2. asıl mesele öğrenmek değil kardeşim programın bir işe yarıyormu yaramıyormu onu bilmek istiyoruz. Beni Başkalarına Benzetiyorsanız yanılıyorsunuz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Samsung S6 S7 Egde Note 5 Cert Tamiri Cert Üretim Cert Fabrikası Biziz Zaten :) Varsa Delikanlı bizim gibi gösterir. Malmısın nesin. Yancılara inanmayın bizden toplu sipariş geçip ben cert üretiyorum diyen en az 2 bin telefondu denyo var. Hem bizden certi alıp hemde arkamızdan konuşurlar. Türkler böyle :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Son kullanıcıya bedava. telefonculardan ücret alıyoruz.

   Sil
 4. merhabalar tarkan bey. benim telefonun ekranını tamire vermiştim. bir kaç telefoncuya götürmüştüm. bir süre sonra telefonumun imei si gitti. *06* dan sorgulayıp imei sorguladıgımda telefon n900 modele ççıkıyor ama benım telefonumn n9000q idi. faturama baktım imeiisi değişmiş. sonra telefonun bataryasının altını açıp baktım etiketi kazımışlar adi herifler. galiba benim imei mi götürdüğüm bir telefoncu çaldı. ama nasıl yaptılar anlamadım. hangisi yapmıştır da bilemiyorum. birine gittim kavga ettik adamla. hangisi tam yaptı kesinde bilemediğim için çözemedim yüklenemiyorum üzerine de varamıyorum diğerleriyle de kavga çıkar diye ne yapacağım bilmiyorum. 2000 küsüre almıştım 350 tl de ekrana ödedim bir kaç ay sonra bunlar geldi başıma . olay ankarada oldu. bana yardımcı olanbilir misiniz. mail adresim [email protected] hayırlı haberlerinizi bekliyorum. çok zor durumda kaldım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vah garibim savcıya ver kardeş. Dolandırıcılıkdan 10 yıl hapis yatar veya sana yeni telefon alsın. Ver isimlerini bizim sitelerde dolandırıcı telefoncular olarak yayınlarız.
   Senin hem 350 tl yi almış hem certi kopyalamış. Hani kadınların çıplak fotoğraflarını kopyalayan telefoncu varya onun gibi olmus sanada yarak filan resmi varsa seni şantaj tehdit filanda eder bu telefoncu :) Direk savcıya git beni Darkmed gönderdi certimi Ankaradaki telefoncu kopyalamış dersin anasını domaltıp sikerler. İMEİ numaramı çalmış bunu nasıl yaptıklarını Darkmed babaya sordum telefonuma ait 3kb dosyayı Ankaradaki telefoncu kopyalayıp başka cihazlara yazıyorlarmış dersin. 3kb dosyaya karşılık 3 yıl yatar :) Ardından 30.000 TL tazminat davası aç bizede 10.000 atarsın artık. Araba filan alırsın. Sayısaldan filan para çıkmasını bekleme dediklerimi yap. Senin Cert suça karışırsa seni sikerler onuda biliyormusun. Mesela adam hırsızlık yaptı Senin certi Kullanan HTS kayıtların ho suç güm senide alırlar hatta fetocu diyerek bile ceza evine atarlar. Kimlik çaldırmak gibi birşey bu cert. Kutudaki İMEİ numarasını savcıya ver hangi telefoncunun yaptığı ortaya çıkar. HTS kayıtlarından Kaç kişiye yazdıysa onlarıda alırlar içeri :)

   Sil
  2. İsimlerini tespit edebilsek keşke de işte maalesef :( kimin yaptıgı belli değil. Kardeşime soruyorum bilmiyorum çok yer dçgezdirdim telefonu ucuza yaptırmak için diyor

   Sil
 5. Kendi orjinal certim lazım bana. Çok magdur etti şerefsizler. Eğer isterseniz kutusunun faturasının tüm fotograflarını çeker atarım size mail ile de

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerek yok Bağlanır yapar bizim online mühendisler var.
   https://www.combinationfiles.com/

   Certinizi Recovery yaparlar.

   Sil
 6. Abi Darkmedi tanımıyor değilmi Türkler ? Darkmed eskiden oyunları kırıp bedava multiplayer yapıyordu ücretsiz. Şimdi Telefonları kırıyor. Fbi Cia ile savaşan Dünyadaki Tek Türk Yazılımcı lar.

  YanıtlaSil