1 Mart 2015 Pazar

Lenovo Le lemon K3 IMEI Tamiri

Lenovo Le lemon K3 IMEI Tamiri


Tarkan

Author & Editor

DARKMED ELECTRONICS Special GSM Software Developer.Copyright © All Rights Reserved.iCloud Tool, IMEI Repair, Boot Repair, Repair Tools, Samsung Cert, Emmc Emcp Repair.

8 yorum:

 1. Ben 20 liraya imeil attirdim sen 60 lira birde imeil benden guzel ekmek kapisi

  YanıtlaSil
 2. Ben 20 liraya imeil attirdim sen 60 lira birde imeil benden guzel ekmek kapisi

  YanıtlaSil
 3. Biz zaten kaçak çalıntı iş yapmıyoruz hocam telefoncuların attığı imei kimin telefonu çaldıkları imei numarası yarın sizi mahkemeye verseler yatarsınız hırsızlıkdan.

  YanıtlaSil
 4. Biz zaten kaçak çalıntı iş yapmıyoruz hocam telefoncuların attığı imei kimin telefonu çaldıkları imei numarası yarın sizi mahkemeye verseler yatarsınız hırsızlıkdan.

  YanıtlaSil
 5. 20 TL ye çeza evinde yatarsınız yani :))

  YanıtlaSil
 6. 20 TL ye çeza evinde yatarsınız yani :))

  YanıtlaSil
 7. EN gin kuz gibi düşünen bilgisiz arkadaşlar yasalardan haberi olmayan vatandaşlar için söyleyim. Telefoncular belli bir seriden imei yazıyor günde 20 30 40 bunlar türkiyeye giren kayıtlı imeileri çalıyorlar ve size bu numarayı yüklüyorlar ve 20 TL alıyorlar yasal sorumluluk sizde hırsızlıkdan ceza evine girersiniz bilmeyenler için yazdım.

  YanıtlaSil
 8. EN gin kuz gibi düşünen bilgisiz arkadaşlar yasalardan haberi olmayan vatandaşlar için söyleyim. Telefoncular belli bir seriden imei yazıyor günde 20 30 40 bunlar türkiyeye giren kayıtlı imeileri çalıyorlar ve size bu numarayı yüklüyorlar ve 20 TL alıyorlar yasal sorumluluk sizde hırsızlıkdan ceza evine girersiniz bilmeyenler için yazdım.

  YanıtlaSil